Oferta

Zapraszamy

Noclegi Bełchatów

tanie noclegi w Bełchatowie

Noclegi Bełchatów to odpowiedź na każdą z tych potrzeb!

Lata doświadczeń w branży pozwalają nam oferować korzystne warunki pobytu uwzględniające różne potrzeby klientów. Najem długoterminowy, indywidualna oferta, elastyczność i możliwość negocjacji cen to nasze najmocniejsze strony.

Oferta

Oferta

Noclegi Bełchatów to oferta skierowana głównie do firm i pracowników. Mamy tanie pokoje
w Bełchatowie dla dużych grup zorganizowanych, kwatery dla pracowników zagranicznych,
a także możliwości zakwaterowania ponad 20 osób w jednym budynku. Tanie noclegi
w Bełchatowie proponujemy również klientom indywidualnym.

Noclegi Bełchatów to przede wszystkim miejsce, w którym goście przebywają kilka tygodni, miesięcy, a nawet lat. Dlatego tak ważne jest stworzenie odpowiednich warunków mieszkaniowych i noclegowych.

Obiekty noclegowe

Obiekty noclegowe w świetnej lokalizacji

Dysponujemy trzema niezależnymi obiektami noclegowymi położonymi w cichej okolicy miasta zaledwie 3 km od centrum i blisko obwodnicy Bełchatowa. W pobliżu znajdują się sklep spożywczy, stacja benzynowa, restauracja, szpital i dworzec PKS. To idealne miejsce dla osób, które cenią kameralność i spokój. Chcą mieć na wyciągnięcie ręki podstawowe usługi oraz dobry dojazd do wielu punktów miasta.

Pokoje w hotelowym standardzie

Pokoje w hotelowym standardzie

Tworząc Noclegi Bełchatów zadbaliśmy, aby pokoje były odpowiednio przystosowane dla osób, które planują zostać w Bełchatowie na dłużej. Dlatego zapewniamy lokatorom jak najlepsze warunki.
Mamy do dyspozycji 46 miejsc noclegowych w 1, 2, 3 i 4 osobowych pokojach z łazienkami lub łazienką na korytarzu. Zależy nam, aby nasi goście czuli się jak w domu, dlatego w każdym pokoju jest tv i dostęp do Internetu. Do dyspozycji gości są także w pełni wyposażone aneksy kuchenne.  Obiekty posiadają niezależne wejścia z kontrolą dostępu i monitorowanym parkingiem. 

Tanie pokoje Bełchatów

Tanie pokoje Bełchatów to elastyczne oferty i gwarancja stałych niskich cen

Przyjazne warunki noclegowe dla biznesu, to także gwarancja konkurencyjnych i stałych cen. Doskonale wiemy jak jest to ważne przy planowaniu budżetu firmowego i indywidualnego. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynku lokalnym najem długoterminowy dla firm i grup zorganizowanych. 16 lat doświadczeń pozwoliło nam doskonale poznać potrzeby klientów i tworzyć oferty szyte na miarę. 

tanie noclegi w Bełchatowie

Tanie Noclegi Bełchatów to:

Kwatery pracownicze w Bełchatowie, które oferujemy to rozwiązania dla firm szukających   zakwaterowania dla swoich pracowników na kilkudniowe wyjazdy służbowe jak i na kilkuletnie kontrakty. Oferowane przez nas pokoje to również świetnie rozwiązanie na kwaterunek zagranicznych pracowników np. z Ukrainy, Białorusi, Rosji, czy też Azji.

Jeżeli zależy Państwu na milej atmosferze i profesjonalnym podejściu to Noclegi Bełchatów są najlepszym wyborem!