O Firmie

Noclegi
Bełchatów

15 lat na rynku

Jeśli chcą Państwo znaleźć wygodny i tani nocleg w Bełchatowie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gościmy pracowników firm przebywających w delegacjach służbowych i na kontraktach, a także klientów indywidualnych. Komfortowe i kameralne obiekty położone w spokojnej części miasta są idealnym miejscem na odpoczynek po pracy.

noclegi Bełchatów

Noclegi Bełchatów to tanie pokoje o wysokim standardzie, w których goście czują się doskonale. Z naszych usług chętnie korzystają dyrektorzy i kierownicy firm, którzy cenią sobie wygodę przestronnych pokoi z łazienkami. Na dłużej zatrzymują się też duże grupy pracowników i ekipy budowlano – remontowe, które preferują pokoje wieloosobowe. Nasze kwatery w Bełchatowie cieszą również się coraz większą popularnością wśród pracowników zagranicznych oraz drużyn sportowych i grup artystycznych goszczących w mieście.

0 +
lat na rynku
0 +
zadowolonych
klientów
0
obiekty
noclegowe
0
miejsc
noclegowych

01

Idea

Noclegi Bełchatów to rodzinny biznes, który prowadzimy już 16 lat. Od początku dbaliśmy o to, aby nasi goście czuli się komfortowo i bezpiecznie. Naszą ideą było stworzenie miejsca, w którym przebywa się z przyjemnością i do którego chce się wracać. I tak z biegiem lat udało nam się oddać do dyspozycji gości trzy obiekty noclegowe w Bełchatowie i okolicy z hotelowymi standardami i serdeczną atmosferą. Profesjonalna obsługa i przyjazne warunki sprawiają, że jeśli ktoś już raz wpisał w wyszukiwarkę pokoje Bełchatów i trafił do nas, to będzie naszym stałym gościem.

02

Nasza historia

Historia Noclegów Bełchatów to też historia naszej rodziny. Od początku wspólnie planowaliśmy i realizowaliśmy wszystkie inwestycje. Razem budujemy markę i tworzymy warunki pracy oparte na wartościach, którymi dzielimy się także z naszymi klientami. Wszystko zaczęło się lata temu, kiedy patrzyliśmy z dumą na rozwój miasta. Zdecydowaliśmy wówczas, że chcemy do niego dołożyć własną cegiełkę wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnego rynku.

Tak narodził się pomysł na budowanie bazy noclegowej w Bełchatowie dla biznesu i klientów indywidualnych. Postanowiliśmy, że stworzymy idealne warunki noclegowe dla firm świadczących usługi w naszym regionie. Jako pierwsi wprowadziliśmy w powiecie bełchatowskim najem długoterminowy domów, mieszkań i pokoi dla firm oraz grup zorganizowanych. Sukcesywnie rozbudowujemy nasze usługi. Aktualnie Noclegi Bełchatów to trzy obiekty, w których łącznie jest 46 miejsc.

03

Noclegi Bełchatów
– poczuj się jak u siebie!

Jesteśmy najdłużej działającą na rynku lokalnym firmą oferującą usługi noclegowe dla firm i klientów indywidualnych. Lata doświadczeń w branży pozwalają nam oferować korzystne warunki współpracy. Elastyczność cenowa i otwartość na każdą propozycję to nasze mocne strony.

Zapraszamy do kontaktu

Obiekty
Domiechowice 49A i 49D

Obiekt
ul. Grabowa 61

Obiekt
ul. Kolejowa 13