Domiechowice 49D

Poprzedni
Następny

Pokoje od

18 za noc / osobę
  • Zapraszamy do kontaktu
Promocja

Opis obiektu

Nasze obiekty noclegowe przystosowaliśmy na potrzeby osób, które zostają w Bełchatowie na dłużej, a spędzając czas na wyjeździe służbowym chcą czuć się komfortowo i swobodnie. Dlatego w Noclegach Bełchatów łączymy hotelowy standard i domową atmosferę. 

Obiekt noclegowy Domiechowice 49 D został zaprojektowany i wyposażony z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie lokatorów. W budynku znajdują się 3 pokoje, łącznie 8 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje posiadają wspólną łazienkę na korytarzu, tv i dostępem do Internetu (Wi-Fi). Do dyspozycji gości jest też w pełni wyposażony i ogólnie dostępny aneks kuchenny. Budynek i parking na terenie obiektu są ogrodzone, zamykane i mają całodobowy monitoring.

Pokoje Bełchatów dostępne w tym obiekcie:
– 3 pokoje z łazienką na korytarzu

Dodatkowe opcje najmu:
* Możliwość wynajęcia całego budynku na wyłączność zapewniając kwatery pracownicze w Bełchatowie dla grup pracujących w lokalnych firmach.
* Możliwość wynajęcia przestronnego pokoju na wyłączność dla jednej osoby.
* W przypadku wolnych pokoi istnieje opcja wynajmu dobowego. 

Pokoje i  kwatery dla pracowników zagranicznych w Bełchatowie mogą opłacić Państwo przelewem.

Jesteśmy również otwarci na negocjacje cenowe dla grup zorganizowanych planujących wynajem długoterminowy w Bełchatowie. Szczegóły oferty i zasady najmu uzgadniamy podczas spotkania. Oferowane przez nas kwatery pracownicze w Bełchatowie cieszą się dobrymi opiniami gości.

Zapraszamy do wybrania odpowiadającej Państwu opcji noclegu, a my przygotujemy optymalną ofertę.
* pokoje jednoosobowe * pokoje wieloosobowe * kwatery pracownicze Bełchatów * mieszkanie do wynajęcia dla firmy * pokoje dla grup zorganizowanych * pokoje dla osób indywidualnych * kwatery dla pracowników z Ukrainy w Bełchatowie * kwatery dla pracowników z Białorusi * kwatery dla pracowników z Azji * najem całego budynku w Bełchatowie dla firm * wynajem długoterminowy Bełchatów * tanie noclegi w Bełchatowie

Noclegi Bełchatów to świetna lokalizacja, komfortowe warunki i przystępne ceny!

Wyposażenie

Pokoje

1, 2, 3 i 4 osobowe

parking

dla wszystkich

internet

Wi-Fi

Aneks kuchenny

dostępny

monitoring

24h / 7

płatność

gotówką lub przelewem

Łaznieka

w pokoju

Telewizja

W okolicy

Galeria obiektu