Obiekt ul. Kolejowa 13

Poprzedni
Następny

Pokoje od

19 / za noc
  • Zapraszamy do kontaktu
Promocja

Opis obiektu

Nasze obiekty noclegowe przystosowaliśmy na potrzeby osób, które zostają w Bełchatowie na dłużej, a spędzając czas na wyjeździe służbowym chcą czuć się komfortowo i swobodnie. Dlatego w Noclegach Bełchatów łączymy hotelowy standard i domową atmosferę.

Obiekt noclegowy przy ul. Kolejowa 13 został zaprojektowany i wyposażony z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie lokatorów. W budynku znajduje się 9 pokoi, łącznie 24 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje są z łazienkami, tv i dostępem do Internetu (Wi-Fi). Do dyspozycji gości są też w pełni wyposażone i ogólnie dostępne 2 aneksy kuchenne. Budynek i parking na terenie obiektu są ogrodzone, zamykane i mają całodobowy monitoring.

Pokoje Bełchatów dostępne w tym obiekcie:
– 9 pokoi z łazienkami
Dodatkowe opcje najmu:
– Możliwość wynajęcia całego budynku na wyłączność zapewniając kwatery pracownicze w Bełchatowie dla grup pracujących w lokalnych firmach.
– Możliwość wynajęcia przestronnego pokoju na wyłączność dla jednej osoby.
– W przypadku wolnych pokoi istnieje opcja wynajmu dobowego.

Pokoje i kwatery dla pracowników krajowych oraz zagranicznych w Bełchatowie mogą opłacić Państwo przelewem.
Jesteśmy również otwarci na negocjacje cenowe dla grup zorganizowanych planujących wynajem długoterminowy w Bełchatowie. Szczegóły oferty i zasady najmu uzgadniamy podczas spotkania. Oferowane przez nas kwatery pracownicze w Bełchatowie cieszą się dobrymi opiniami gości.

Zapraszamy do wybrania odpowiadającej Państwu opcji noclegu, a my przygotujemy optymalną ofertę. * pokoje jednoosobowe * pokoje wieloosobowe * kwatery pracownicze Bełchatów * mieszkanie do wynajęcia dla firmy * pokoje dla grup zorganizowanych * pokoje dla osób indywidualnych * kwatery dla pracowników z Ukrainy w Bełchatowie * kwatery dla pracowników z Białorusi * kwatery dla pracowników z Azji * najem całego budynku w Bełchatowie dla firm * tanie noclegi w Bełchatowie

Noclegi Bełchatów to świetna lokalizacja, komfortowe warunki i przystępne ceny!

Wyposażenie

Pokoje

1, 2 i 3 osobowe

parking

dla klientów

internet

Wi-Fi

Aneks kuchenny

dostępny

monitoring

24h / 7

płatność

gotówką lub przelewem

Łaznieka

w pokoju

TELEWIZJA

dostępna

W okolicy

Galeria obiektu